• Kariera

Aktualne oferty pracy

Obecnie poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu

ZADANIA

  • Copywriting i  przygotowywanie materiałów promocyjnych dla marki inkBOOK i innych marek;
  • Znajomość  SEO i SEM;
  • Współpraca z firmami  partnerskimi w projektach marketingowych;
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, PR, dziennikarzami oraz podwykonawcami;
  • Znajomość zagadnień influencer marketing;
  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych projektów.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, Min. 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych projektów z obszaru marketingu;
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, w tym także “lekkie pióro” ;
  • Dobra znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego i/lub innego języka europejskiego;
  • Samodzielność i inicjatywa;
  • Znajomość zagadnień współpracy z agencjami PR, badawczymi i reklamowymi;
  • Mile widziana znajomość zagadnień i platform e-commerce (np.  Allegro, Amazon, Darty);
  • Umiejętność wyciągania logicznych wniosków, analizy danych oraz krytycznego myślenia.

Jeżeli jesteś kreatywna/kreatywny, uczciwa/uczciwy i odważna/odważny, to przymkniemy na niektóre z powyższych oko.

OFERUJEMY

  • Brak sztywnych korporacyjnych ram;
  • Udział w ciekawych projektach i możliwość realizacji swoich pomysłów;
  • Rozwój zawodowy i szkolenia Umowę o pracę, urlopy i świadczenia;
  • Dużo czytania w pracy ?

ZAAPLIKUJ WYSYŁAJĄC CV wraz z krótką informacja o sobie na adres e-mail: specjalista/at/artatech/dot/com z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez inkBOOK Europe Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."